PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107855}

Zakochany bez pamięci

Eternal Sunshine of the Spotless Mind
7,3 158 619
ocen
7,3 10 1 158619
7,8 40
ocen krytyków
Zakochany bez pamięci
powrót do forum filmu Zakochany bez pamięci

PYTANIE

ocenił(a) film na 4

Chcę kiedyś zobaczyć ten film, tylko posiadam jedno pytanie - czy Carrey dalej stosuje takie same kretyńskie miny jak we wszystkich filmach, czy odpuścił sobie i postanowił zagrać normalnie?

ocenił(a) film na 10
stonesi

Carrey potrafi grać poważne role. Tutaj gra nieśmiałego skrytego mężczyznę, z którym wielu może się identyfikować.

ocenił(a) film na 8
stonesi

Carrey jest bardzo niedocenianym aktorem jesli chodzi o role niekomediowe. W tym filmie, jak i pozostałych nie-komediach, jest świetny. Flm wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 4
Sosemigo

Po za rolami "życia" widziałem go w "23"(?) i nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, jednakże uwielbiam Kate Winslet (w dużej mierze przez "Rzeź" Polańskiego) i brakuje mi tylko kilka filmów do ukończenia jej filmografii, toteż dziękuję, obejrzę.

ocenił(a) film na 10
stonesi

Nie wiem czy wiesz, ale ludzie nie umieją zmieniać swojej mimiki, mogą jedynie ograniczyć pewne wyrazy twarzy. Jim jest normalny, jak w Trumanie np. Nie udaje tu idioty jest bardziej normalnym skrytym gościem, ale czasami występują jego "głupie" miny, ale tego żaden aktor nie ukryje patrz na (matko! zapomniałem imienia i nazwiska) tego od Jasia Fasoli ; ) Zresztą, nawet sama Kate też tu ma swoje spojrzenia i uśmieszki.

ocenił(a) film na 4
imjustakid

Wiem, że nie można zmienić swojej mimiki, jednakże co do Atkinsona się myślisz - gdzieś w sieci hulał filmik kiedy to dubbingował Zazu do "Króla Lwa", zero przegiętego udawnictwa, normalna twarz, z resztą sam mówił, że już ma dość utożsamiania go z Fasolą, bo być może zbyt poważny nie jest, ale nie jest też kretynem. Do swojego gustu dodam tylko, że napisałem to pytanie, gdyż nie potrafię znieść, kiedy aktorzy nie grają lecz udają jakieś przekombinowane hybrydy - patrz: Cezary Pazura, który nie ma talentu za gorsz a "nadrabia" idiotyczną, oklepaną mimiką.

ocenił(a) film na 10
stonesi

Dubbingować, a grać to jednak wielka różnica. A co do pytania (wyjaśniłeś) to : Gra normalnie, bez udawania.

ocenił(a) film na 8
stonesi

To moze ja po prostu odpowiem na Twoje pytanie. Nie, nie robi swoich kretynskich minek (ktore mnie tez swoja droga niezle wkurzaja). Naprawde zaskoczyl mnie w tej roli. Bardzo dobra gra aktorska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones